Knitting

بافت انواع پارچه

خدمات بافت

آشنایی با دپارتمان بافندگی آپادانا

بافت انواع پارچه در عرض و گرماژ متنوع براساس نیاز شما. در مجموعه ما تمامی محصولات از نظر سلامت بافت، رنگپذیری، Pilling و… با دقت کنترل می شود و محصولی با کیفیت همراه با ضمانت برای شما ارسال خواهد شد.

تماس با ما

بافت انواع پارچه

بافت پارچه یکرو

بافت پارچه دورو

بافت پارچه جودان

بافت پارچه حوله ای

خرج کار

بافت پارچه دورس

بافت پارچه کشباف

بافت پارچه فانریپ

بیش از نیم قرن تجربه در صنعت نساجی

بافت و تکمیل پرسپولیس که نام آن برگرفته از تخت جمشید می باشد در حدود سال 1345 با سرمایه گذاری خصوصی تاسیس گردید. فعالیت مجموعه در ابتدا بافندگی پارچه گردبافت و تخت بافت ،تولید و صادرات پوشاک به کشورهای حوزه اروپا بوده است که طی سالیان و به تدریج با کسب تجربه و فن آوری روز دنیا واحد تکمیل غیر شیمیایی پارچه راه اندازی گشته و در محدوده سالهای 1370 الی 1392 به عنوان مرکز تخصصی بافت و تکمیل پارچه در مرکز شهر تهران به فعالیت خود ادامه داده است.

سفارش پارچه خام

جهت تهیه انواع پارچه خام شما میتوانید علاوه بر امکان ثبت سفارش در سایت، از طریق تماس تلفنی و یا مراجعه حضوری به دفتر تهران ضمن رویت نمونه های متنوع پارچه و پوشاک و برخورداری از مشاوره تیم متخصص و فروش، درخواست خود را ثبت و پیگیری نمایید.

قرار گرفتن واحد بافندگی و رنگرزی در یک مجموعه این امکان را جهت مشتریان محترم فراهم می کند تا بدون پرداخت هزینه ها و خسارت ناشی از حمل و نقل پارچه، کلیه مراحل را در یک مجموعه انجام و پیگیری نمایند.

FAQ

درباره خدمات ما سوالی دارید؟!

سوالات متداول رو به رو به شما کمک میکند تا پرسش های خود را در سریع ترین زمان ممکن به جواب برسانید . در صورت پرسش های بیشتر می توانید با کادر مجرب ما در تماس باشید .

نحوه ثبت سفارش

شما میتوانید محصول مورد نیاز خود را از طریق سایت یا با مراجعه به دفتر مرکزی و فروشگاه و یا تماس تلفنی با دفتر یا کارخانه انتخاب و نسبت به ثبت آن اقدام نمایید .

از طریق شماره تماس های درج شده در سایت و یا از طریق دفاتر مرکزی شما میتوانید با ما در تماس باشید .

شماره تماس: 02166174611
آدرس ایمیل: info@apadanatex.com

جهت  انتخاب رنگ از روش های زیر می‌توانید اقدام نمایید:

  1. انتخاب رنگ از آلبوم رنگ آپادانا که جهت مشتریان پر تیراژ ارسال خواهد شد.
  2. اعلام کد رنگ Pantone
  3. مراجعه به دفتر فروشگاه و انتخاب رنگ توسط کارت های ویژه
  4. ارسال نمونه پارچه رنگ شده به دفتر یا کارحانه

عمده رنک های مصرفی آپادانا از برند Kisco کره جنوبی و با بالاترین استاندارد های کیفی و دوستار محیط زیست میباشد.