Dyeing & Finishing

رنگرزی و تکمیل پارچه

آشنایی با واحد رنگرزی و تکمیل

ارائه خدمات رنگرزی و تکمیل پارچه به صورت تخصصی

واحد رنگرزی و تکمیل آپادانا با بهره گیری از تیم متخصص و آزمایشگاه مجهز با مصرف رنگهای شرکت kisco  کره جنوبی و سایر برند های با کیفیت امکان رنگرزی و تکمیل انواع پارچه را با بالاترین استاندارد ها و ثبات ها فراهم آورده است. ثبات های سایشی، نوری، شستشویی و … جهت بهبود کیفی کلیه محصولات تولیدی کنترل می شود. امکان انتخاب رنگبندی از کالیته و همچنین مرجع Panton فراهم می باشد.
تکمیل های ویژه E-Shine، P-Soft و… امکان ارائه محصول متمایز را برای مشتریان فراهم نموده است

تماس جهت مشاوره

خدمات تکمیل پارچه های شما

همراه بافت، رنگرزی و شستشوی انواع پارچه.
عملیات تکمیلی ویژه در آپادانا بنا به درخواست مشتری انجام میشود

بیش از نیم قرن تجربه در صنعت نساجی

بافت و تکمیل پرسپولیس که نام آن برگرفته از تخت جمشید می باشد در حدود سال 1345 با سرمایه گذاری خصوصی تاسیس گردید. فعالیت مجموعه در ابتدا بافندگی پارچه گردبافت و تخت بافت ،تولید و صادرات پوشاک به کشورهای حوزه اروپا بوده است که طی سالیان و به تدریج با کسب تجربه و فن آوری روز دنیا واحد تکمیل غیر شیمیایی پارچه راه اندازی گشته و در محدوده سالهای 1370 الی 1392 به عنوان مرکز تخصصی بافت و تکمیل پارچه در مرکز شهر تهران به فعالیت خود ادامه داده است.

سفارش رنگ و تکمیل

جهت سفارش رنگ و تکمیل انواع پارچه شما میتوانید علاوه بر امکان ثبت سفارش در سایت، از طریق تماس تلفنی و یا مراجعه حضوری به دفتر تهران یا کارخانه ضمن رویت نمونه های متنوع پارچه و پوشاک و برخورداری از مشاوره تیم متخصص درخواست خود را ثبت و پیگیری نمایید.

قرار گرفتن واحد بافندگی و رنگرزی در یک مجموعه این امکان را جهت مشتریان محترم فراهم می کند تا بدون پرداخت هزینه ها و خسارت ناشی از حمل و نقل پارچه، کلیه مراحل را در یک مجموعه انجام و پیگیری نمایند.

FAQ

درباره خدمات ما سوالی دارید؟!

سوالات متداول رو به رو به شما کمک میکند تا پرسش های خود را در سریع ترین زمان ممکن به جواب برسانید . در صورت پرسش های بیشتر می توانید با کادر مجرب ما در تماس باشید .

نحوه ثبت سفارش

شما میتوانید محصول مورد نیاز خود را از طریق سایت یا با مراجعه به دفتر مرکزی و فروشگاه و یا تماس تلفنی با دفتر یا کارخانه انتخاب و نسبت به ثبت آن اقدام نمایید .

از طریق شماره تماس های درج شده در سایت و یا از طریق دفاتر مرکزی شما میتوانید با ما در تماس باشید .

شماره تماس: 02166174611
آدرس ایمیل: info@apadanatex.com

جهت  انتخاب رنگ از روش های زیر می‌توانید اقدام نمایید:

  1. انتخاب رنگ از آلبوم رنگ آپادانا که جهت مشتریان پر تیراژ ارسال خواهد شد.
  2. اعلام کد رنگ Pantone
  3. مراجعه به دفتر فروشگاه و انتخاب رنگ توسط کارت های ویژه
  4. ارسال نمونه پارچه رنگ شده به دفتر یا کارحانه

عمده رنک های مصرفی آپادانا از برند Kisco کره جنوبی و با بالاترین استاندارد های کیفی و دوستار محیط زیست میباشد.