نامی برگرفته از تخت جمشید

با بیش از نیم قرن تجربه

تاریخچه

بافت و تکمیل پرسپولیس که نام آن برگرفته از تخت جمشید می باشد در حدود سال 1345 با سرمایه گذاری خصوصی تاسیس گردید. فعالیت مجموعه در ابتدا بافندگی پارچه گردبافت و تخت بافت ،تولید و صادرات پوشاک به کشورهای حوزه اروپا بوده است که طی سالیان و به تدریج با کسب تجربه و فن آوری روز دنیا واحد تکمیل غیر شیمیایی پارچه راه اندازی گشته و در محدوده سالهای 1370 الی 1392 به عنوان مرکز تخصصی بافت و تکمیل پارچه در مرکز شهر تهران به فعالیت خود ادامه داده است.

از سال 1392 تحت عنوان شرکت توسعه بافت و تکمیل آپادانا و با اضافه شدن واحد رنگرزی مدرن و پیشرفته ، چرخه فعالیت مجموعه کامل گشته که طی آن بافت انواع پارچه گردباف، رنگرزی و تکمیل آن با بالاترین سطح کیفی و در یک مجموعه با مساحت 14000 متر مربع واقع در شهرک صنعتی سالاریه تهران انجام می پذیرد.

واحد تحقیق و توسعه و کنترل کیفیت کارخانه با بهره گیری از ماشین آلات پیشرفته ،متخصصان مجرب و نیز مواد اولیه با کیفیت همواره جهت ارائه محصول با بالاترین استانداردها و ثبات ها فعالیت نموده و پاسخگوی نیاز تولید کنندگان پوشاک با کیفیت می باشد.

از سال 1393 دفتر فروش پارچه با هدف عرضه مستقیم و بدون واسطه محصول تولیدی در خیابان فلسطین جنوبی تهران راه اندازی گشت و هم اکنون در 2 شعبه در حال ارائه خدمات به مشتریان محترم می باشد.

از سال 1390 واحد بازرگانی مجموعه با اخذ نمایندگی رسمی فروش محصولات شرکت Kastilo آلمان در زمینه تامین نمد و تسمه های باکیفیت اروپایی جهت ماشین آلات نساجی در حال ارائه خدمات به همکاران و کارخانجات می باشد.

خط مشی مجموعه آپادانا – پرسپولیس

از بدو تاسیس ارتقا کیفیت پارچه در کشور ،ارائه خدمات منظم و نوآورانه و قبول مسئولیت و ضمانت محصول ارائه شده در راستای جذب و کسب رضایت حداکثری مشتریان ایده آل گرا بوده و در این راه از هیچ تلاشی فروگذار نخواهد کرد.